Polityka prywatności

Korzystając w jakikolwiek sposób z Portalu znajdującego się w domenie ischool.com.pl, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Rejestracja w Portalu wymaga podania adresu e-mail użytkownika. Adres e-mail użytkownika nie jest w żaden sposób prezentowany publicznie na stronach Portalu. Adres ten jest wykorzystywany jedynie w celach wymienionych w regulaminie Portalu.

Hasło użytkownika jest przechowywane w formie zaszyfrowanej. Nie ma możliwości odzyskania/przywrócenia hasła. W przypadku zapomnienia hasła przez użytkownika jest dostępna odpowiednia procedura pozwalająca ustawić nowe hasło.

Portal daje możliwość usunięcia konta z Portalu wraz z wszystkimi zarejestrowanymi danymi z nim związanymi.

Portal wykorzystuje cookie, niewielkie pliki tekstowe niezbędne do prawidłowego świadczenia usług przez operatora. Pliki te nie gromadzą danych osobowych użytkownika, nie zmieniają konfiguracji jego komputera, nie służą do instalowania bądź deinstalacji jakichkolwiek programów komputerowych, wirusów lub trojanów, nie ingerują w integralność systemu bądź danych użytkownika, nie są przetwarzane przez inne Portale ani serwisy internetowe i mogą być w każdym momencie usunięte przez użytkownika.

Dane pozyskane z informacji transmitowanych protokołem HTTPS są wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją Portalu. Poza tym dane te są wykorzystywane do celów identyfikacyjnych oraz analitycznych i statystycznych. Mowa tutaj o danych:

  • adres IP
  • adres internetowy, z którego Użytkownik przeszedł na strony Portalu
  • przeglądarki, z jakiej Użytkownik korzysta
  • innych informacji transmitowanych protokołem HTTPS

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z Portalu ischool.com.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

© Copyright 2012 setiphu.pl
Portal interaktywnych narzędzi dla szkół