Konstruktor kart odpowiedzi do testów

Konstruktor kart odpowiedzi do testów to aplikacja do szybkiego projektowania i tworzenia kart odpowiedzi. W kilka minut jesteś w stanie stworzyć dowolną kartę odpowiedzi bez większego wysiłku. Wszystko odbywa sie w sposób szybki, prosty i intuicyjny. Konstruktor sam wypełnia pola odpowiedzi literami, które jeśli chcesz możesz edytować do własnych potrzeb. Wykorzystując dodatkowe ustawienia konstruktora możesz jeszcze bardziej zoptymalizować tworzenie karty odpowiedzi. Dzięki technologii pracy w chmurze aplikacja oraz zapisane dane są dostępne z każdego komputera podłączonego do Internetu.
Aby uruchomić aplikację wystarczy się zalogować i kliknąć w ikonę Konstruktor kart odpowiedzi do testów.

Najważniejsze funkcje konstruktora kart odpowiedzi

  • Przygotowanie karty odpowiedzi dla zadań zamkniętych, otwartych lub obu typów zadań.
  • Dostosowanie nagłówka do własnych potrzeb: imię i nazwisko lub kod ucznia oraz data urodzenia lub pesel.
  • Zapisywanie tworzonych kart odpowiedzi w Twojej bazie danych.
  • Otwarcie zapisanych kart odpowiedzi do edycji lub ponownego drukowania.
  • Brak ograniczeń konstruowania i drukowania kart odpowiedzi.
  • Praca w chmurze. Brak konieczności pobierania i instalacji oprogramowania. Dostęp do aplikacji odbywa się poprzez przeglądarkę internetową.

Konstruowanie kart odpowiedzi

Konstruktor kart odpowiedzi do testów jest interaktywną aplikacją wykorzystującą minimalną ilość potrzebnych informacji do tego aby w szybki i zminimalizowany dla użytkownika sposób stworzyć dowolną kartę odpowiedzi. Aplikacja wyposażona jest dodatkowo w ustawienia dzięki którym można jeszcze bardziej zwiększyć proces zautomatyzowania projektowanych kart.

Zapis i odczyt utworzonego dokumentu w chmurze

Konstruktor kart odpowiedzi do testów umożliwia zapis skonstruowanych kart odpowiedzi w chmurze w ramach konta użytkownika. Dzięki tej technologii, mamy do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu.

© Copyright 2012 setiphu.pl
Portal interaktywnych narzędzi dla szkół